Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KDE / Linux Control Centre okno, zmena velikosti pisma

Nevite prosim nekdo jak nastavit velikost pisma v pravem okne Control centra. Mam na mysli uvnitr okna. Mam vysoke rozliseni a pismo v techto objektech se mi nedari nikde nedari zvetsit, to same potom s velikosti kurzoru mysi, diky moc, jinak mam Fedora Core 6 a KDE 3.5. Myslim, ze to je stejne pismo, ktere se zobrazuje v prohlizeci, ale protoze pouzivam operu, kde muzu pismo zvetsit tak mi to u ni nevadi. diky

Fedora Core neznám,používám Mandrivu 2006,tam je ale KDE 3.5 také.S tímto problémem jsem se u svého systému ještě nesetkal.Tento problém se týká jen Ovládacího centra ? Nebo také v nastavovacích oknech v prostředí KDE 3.5 ?