Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chybová hláška "SYSTEM ERROR 1026, text description not

Prosím o radu jak smazat z disku soubor, který ve správci souborů sice vidím, ale nelze jej smazat žádným rozumným způsobem (kromě přeformátování disku). Při pokusu o smazání se objeví hláška "SYSTEM ERROR 1026, text description not available". Takovéto nesmazatelné soubory (zřejmě nějak poškozené) zbytečně zabírají místo. Jde především o soubory typu .avi a .mp3.
Děkuji

Pánové mnohokrát děkuji.

Total komandr smazal vše doposud správcem programů Salamadr nesmazatelené. Stejně tak to nešlo smazat programem Eraser a ani jednou se součástí programu TuneUtilites 2007.