Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepšení počítače (Nová grafika,..)

Dobrý den, chtěl bych investovat cca 3-5 tisíc Kč do vylepšení mého PC (především na hry) a chtěl bych poradit jaké komponenty byste pořídili. Moje sestava je:
Zákl. deska: Gigabyte EP45-DQ6 (chipset Intel)
Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E8500 3,16GHz
Grafika: Nvidia GeForce 9800GTX+ / 512MB
Disk: Samsung HD502IJ ATA Device
Ram: DDR2 4Gb (HYPERX)

Upřímně řečeno bych do takového PC již neinvestoval, před měsícem jsem řešil stejný problém a mnohem lepší je investice do nového notebooku případně stolního PC. Koupíš sice novou výkonnou grafickou kartu ale ostatní komponenty na to nestačí..

Přesně tak, než ntb, to radši ten PC co má. Je to sice starší kousek ale když dokoupí grafiku, a bude hrát na rozumné rozlišení, tak si na tom ještě něco zahraje. Mám, nebo spíš mladej má, slabší PC (E6500, 4 GB RAM, GTX 650) a na rozlišení 1440x900 ještě v poho hraje. Neříkám, že to je nějaká sláva, na plné detaily určitě ne, ale dá se na tom ještě hrát.