Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí wifi

ahoj,

rad bych se zeptal, jak funguje router. jsem pripojeny na router pres wifi a pak se pripojim na router pres kabel. melo by se wifi samo odpojit a nebo ne? a pokud ne (jakoze se ni neodpojilo a nebo to jen chybne ukazuje), pak se rychlost notebook vs router scita?

diky

no a zajima me, jestli obe SKUTECNE funguji a nebo ne. vsiml jsem se, ze driv, kdyz jsem dal kabel do ntb, tak se wifi samo odpojilo. ted to nedela. ted jsou aktivni obe. no a zajima me, jestli treba kdybych mel na routeru externi disk, tak bych z neho stahoval a na nej nahraval sectenou rychlosti obou pripojeni. je mi jasne, ze na rychlost internetu to vliv nema. co by me ale jeste zajimalo, tak zda to ma vliv na stabilitu internetu u me doma - tedy za routerem - obcas mam vypadky a zacinam si myslet, ze mi zlobi wifi - proto jsem zacinal zkusmo pouzivat kabel.