Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sluchátka pod 1000kč

Dobrý večer,
rád bych si koupil nějaké dobré sluchátka, které by splňovaly moje požadavky. A to jsou : silné basy (a to hodně, žádné poslouchání bass boosted songů apod.), kvalita ( aby něco vydrželi), použitelné při cyklistice a na závěr aby měli kvalitní káble ( aby se po několika ohnutí nepokazily, aby se tak moc nezamotávali ) a to je vše.
Co jsem hledal tak jsem narazil na JVC HA-S44X a na Sony MDR-ZX600.
Najdou se pro moje požadavky nějaké lepší než tyhle a popř. které z téhle dvojice ? ( o těch JVC není moc zmínky, ale staré věci od JVC byly naprosto vynikající )

na tyhle jsem myslel prve, ale co jsem slyšel kritiku ( osobní zkušenosti přátel apod.) tak že jsou celkem poruchové ( slyšel jsem i o 5x reklamaci za rok), že to jen značka co upadá a co se teď dívám, tak dolní kmitočet je 15Hz, ty co jsem psal mají 8Hz a 6Hz