Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem požadavky win7 ultimáte

Ahoj chci si nainstalovat win 7 ultimáte .Ale nevím jake požadavky má mít počítač,aby šel bez problému.
Kolik ma být velikost RAM.Mám jen 1500 MB.Mám jednojádrový procesor Intel Celoron CPU 1,70 GHz.Grafická karta ATI RADEON 9600 Series.Systém má být 32-bit.

Ak myslíš originál, tak ten sa na "CD" nezmestí. Dodáva sa na DVD...

Ak chcete do osobného počítača nainštalovať systém Windows 7, musia byť splnené nasledujúce požiadavky:

32-bitový (x86) alebo 64-bitový (x64) procesor s frekvenciou 1 GHz alebo vyššou

1 gigabajt (GB) pamäte RAM (32-bitový) alebo 2 GB pamäte RAM (64-bitový)

16 GB (32-bitový) alebo 20 GB (64-bitový) voľného miesta na pevnom disku

Grafické zariadenie DirectX 9 s ovládačom WDDM 1.0 alebo novším

najdôležitejšie bude, či existujú na Tvoj hardware ovládače pre Win7.

Kolik těch nicků v rámci pár dotazů máš? Před chvíli jsem ti v jiném vlákně psal, že za tečkami na koncích vět se dělají mezery. Dodávám, že i za čárkami. Vážně se domníváš, že tímhle marastem někoho nenasejříš?

K tvému dotazu:
Google