Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhodnoťte sestavu

Zdravím, co si myslíte o této sestavě? Kde přidat /ubrat?
Asi ten Case, že ? Nějaký thermaltake?

Intel Core2 Duo E4300 1,80GHz 2MB 800MHz 775pin BOX
Geil DIMM 1024MB DDR II 800MHz Kit (GX21GB6400DC)
Seagate Barracuda 7200.10 ST3250820AS - 250GB SATA II
Lite-ON DVD8801 OEM černá
Gigabyte GA-945P-S3 - Intel 945P
FDD mechanika černá - 3,5" 1,44MB
Sapphire Atlantis ATI Radeon X1900 GT 256MB VIVO, PCI-E
EuroCase ML5410 černo/stříbrná - Middletower 450W

Díky všem

nejaky ste vsetci zaujaty voci eurocaseom...
ja s nimi az take zle skusenosti nemam ako vsetci pisete a to som do nich poskladal vyse 100 zostav...
ak chcipne eurocase zdroj tak chcipne sam
myslim ze som mal asi len jeden pripad kedy so sebou zobral aj nieco ine...
jedinu vaznu vyhradu mam k ostrosti hran... uz mam zopar podpisov EC na rukach :-)

Este by som podotkol k zostave dosku si radsej zober s 965kovym chipsetom ktory ma uz 1066 FSB, sice to s tymto cpu momentalne nevyuzijes ale budes pripraveny na lepsi C2D