Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku do 15000

Dobrý den, sháním náhradu za své Vaio SVE1111M1EW, které mě poslední dobou neskutečně štve. Chtěl bych něco do 15000 s DPH. Ideálně něco do 14 palců, tichý chod, reálná výdrž aspoň 5 hodin na netu, na dotykovém displeji netrvám. Počítač bude použit pouze na kancelářskou práci, internet (HD Youtube, online streaming apod.) Díval jsem se na různé Lenova, ale u nich mi vadí tlačítka touchpadu nad touchpadem jestli si rozumíme). Přítelkyně má Acer S3 391 s i5 a ta hučí jak větrná elektrárna. Zatím mě nejvíce zaujalo Lenovo Yoga 2 11 s procesorem Intel Pentium N3520, HDD 500 GB bez SSD pro zrychlení, oceňuji u něj pasivní chlazení a Lenovo FLEX 14 s i3... Můj dotaz zní nezblázním se časem z toho procesoru? Má význam koupit verzi s SSD pro zrychlení běhu? Je nějaká vhodnější alternativa? Díky za vaše nápady.

HP ProBook 450 bude nejlepší volba za tuto cenu. Osobně jsem si před třemi dny koupil obdobnou verzi HP ProBook 455 a jsem naprosto spokojený s kvalitou zpracování. Výdrž baterie je údávána až na 8 hodin takže realná bez úsporného režimu bude tak 6 hodin, kromě toho tento notebook má skvělou vlastnost v tom, že pokud je baterie nabitá na 99% s připojeným adaptérem, tak se už dále nenabíjí což má příznivý vliv na zdraví baterie :-)

Ten štítek na notebooku je ošem zajímavý :-D

[http://pc.poradna.net/file/view/18178-hp-png]

Čecháčkové ze zastoupeí HP se v případě problémů v době záruky chovají mnohdy nehezky. Ale pokud chce někdo potenciální problémy, nechť od HP nakupuje. Moji důvěru již nemají a doporučení také ne. Alespoň díky HP zlevňuje Lenovo.

To si každý musí zažít sám na svoji peněženku. Jak říkám, zlaté ThinPady od Lenova. Zkus si pečlivě nastudovat servisní manuály od obou značek na +/- srovnatelných kusech a budeš mít jasněji. Až se od pánůz HP dozvíš, že ti záruku neuznávají a doplní to tvrzením, že se jedná o běžné opotřebení (znalecký posudek jejich tvrzení nepotvrdil), budeš nemile překvapen. Více nemohu být konkrétní, proto alespoň takto varuji. Ale jak říkám, každá cenová konkurence je dobrá a ve směru vůči Lenovu to platí dvojnásobně.