Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vymazal som si vo Windows inf

pls pomozte vymazl sem si INF jebo som videl video na YT naci navod k jednej hre a byl to podvod, vubec mi nic nereaguje
Změna idiotského předmětu, původně: VYMASAL SEM SI FO WINDOWSE INF
Změna idiotské kategorie, původně: Periferie (karel) (karel) (karel)

Ještě jedna provokace a tady končíš, lock.
Opraveno na ban. (karel)

Už je po Večerníčku, takže spát a připravit si na zítra šunky.
Pozn.: Aha, vy jste provokatér, alias náš "milovaný" "admin" - pozn. 2. velmi pravděpodobné.
Kdo použije CCleaner a zničí si operační systém, ten si zaslouží nářez. A pak ten, který dopustil, že někdo takový dostal maximální práva k systému.

když ti rodiče dali administrátorská práva, je to zjevně jejich chyba.
1) máš tam soubory jenom ty? opravuj si doaleluja.
2) mají tam důležité soubory rodiče? nesahej na to, i při správném návodu to zdupeš, to už je vidět z gramatiky. varováním nechť je ti tento lama.

až to někdo bude chtít opravovat, musí začít nouzovým systémem. když nepude, tak oprava z instalačního dvd. ale ty na to nesahej, než zničíš i zatím existující data na disku.

ten bod obnovy jsi dával proč?