Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit výrobce modemu?

Dobrý den,
jak zjistím výrobce modemu,kdyz mám pouze modem samotný bez krabice. Na modemu je uváděno pouze nějaká verze či co...teska

[mod]Zdá se vám titulek "modem" dostatečně výstižný? Mně ne. (host)[/mod]

Modem má určitě nějaký štítek nebo nápisy, takže něčeho se dá chytit. Není přesnější specifikace uvedena např. na faktuře? A o jaký se jedná modem? Pro vytáčené připojení? ADSL? USB? Interní? Externí? Kdybys sem vložila třeba fotku...

A je ten modem instalovaný k počítači,nebo je nepřipojený ? Pokud je připojený,některý hardware umí operační systém identifikovat,nejen typ a podobné údaje,ale i výrobce.Pravděpodobně používáte OS Windows i když Linux
to dokáže také.