Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nainstalovat Win7

čau,kámoš mě poprosil abych mu přeinstaloval notes Acer..
takže sem si stáhl aktivované win7 x64,udělal si bootovací flashdisk.. klasika,bios,čtení z usb,nainstaloval se win,zadám product key,vše o.k,restart,příprava první spuštění,nezdařilo se a furt dokola se restartoval.. tak sem googli,bylo to tím,že sem měl ty winy aktivované už.. tak sem z tadyma stáhl neaktivované winy,udělal sem bootovací flashdisk,dám to do notesu,instalovat,a vyskočí mi hláška že mi chybí požadovaný ovladač zařízení jednotky.. nikde ho nemám a ani ho nemůžu nikde na googlu najít.. můžu dát jen opravit winy,to sem udělal,vše v poho a pak jak sem chtěl zadat product key,tak mi to vypíše hlášku že že mám správný SER nebo co :( zkoušel sem už přehodit disk z AHCI na IDE,taky to nepomohlo,furt nemám ovladače.. už sem zoufalej a nevím jak dál :( prosím o pomoc

flashku dávám do usb 2.0
přesný tip modelu je acer Aspire E1-531
takže: má to recovery mod.. ale když se chci do něho dostat,dám alt+f10 tak mi to v levo dole vypíše recovery,pak obrazovka zčerná a nic se neděje :(
když to dlouze podržím,tak to začne tůůůtat hlasitě a nic se neděje :(