Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zvuk na noteboku "Chip a Daile"

ahoj,prosím vás,na noteboku mojí kamarádky šel zvuk ve hrách,při sledování filmů,při poslouchání radia z netu,nebo i v telefonování jako s ozvěnou.A to s takovou,že nebylo vůbec ničemu rozumět.Zkoušel jsem s tím něco udělat,ozvěna už není,ale je zvuk jako kdyby mluvil Chip a Daile,nebo jako když se v televizi nadechnou helia nebo čeho a pak mluví.Takhle je ten zvuk při všem,při všech úkonech.Ne,že by to nebyla legrace,ale je to trošku nepoužitelný.Notebok nový asi 3 měsíce.Je možná chyba někde v nastavení?Možná,že její syn to trošku pošteloval.Díky za radu.M

[mod]Napadlo mě, doplnit titulek, tak jsem do udělal. (LaKr)[/mod]

Pravdepodobne máš niečo nastavené ako karaoke.
Pri nainštalovaní ovládačov zvukovej karty sa ti pravdepodobne "na spodnej lište" pri hodinách objavila ikona k zvukovke.
Ak poklepeš na "Sound effect" tvojej zvukovej karty, skontroluj si položku "karaoke".
Má tam byť hodnota 0. Ak nie tak nastav.
PS