Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde se dá sehnat monitor LG l194wt-sf

Zdravím, mám problém sehnat někde tento monitor. Cena by se měla pohybovat okolo 6000, ale nikde není skladem. Nevíte někdo, o nějakém vyhledávači zboží skladem? Je to asi blbost, ale pro jistotu se ptám. Díky M.

Na Digiboss je ten monitor v akci, tak na ostatních webech možná nestačili dostatečně rychle aktualizovat novou cenu.

Ale stejně, mají uvedeno "Zboží do 48 hodin", což většinou bývá blamáž - jedná se o obvyklou dobu, než seženou zbvoží od dodavatele. Ale ještě nikde není zaručeno, že dodavatel má tento monitor skladem...