Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Adblock, hrozba?

- Chtel jsem se zeptat na vás názor, k ohledu silneho poctu instalací Adblock v prohlízečích.
Metoda
- V drivejsí dobē, na počátku Adblock blokoval otravné klasiky typu popup, popunders, CPM ... ( jste 1 000 000 navstenvik, vyhrej mobil, blikajici okna, pod zpivat ze Zuzanou apd), ktere jiz dnes dokaze blokovat i normalni prohlizec.
- V dnesni dobe, problem je ze: Adblog blokuje jiz prakticky vse. K ohledu ze je WEB zadarmo, delaji prave ty reklamy.
Muze to nist pozdeji nasledek k prekroceni na placeny WEB?
Kuprikladu, kdyby byla Poradna.net z jiste casti financovana reklamy, jaky nasledek bude mi zakaznicke(navstevnicke) pouzivani Adblocku?
[img=http://www.powerpress.fr/wp-content/uploads/2013/09/80528.png]http://www.powerpress.fr/wp-content/uploads/2013/0 9/80528.png[/img]
[img=https://blog.kaspersky.fr/files/2014/02/adblock-safari.png]https://blog.kaspersky.fr/files/2014/02/adblock-sa fari.png[/img]

loading...

Osobně nesnáším reklamy nejvíce na stránkách se seriály. Na televizi nekoukám kvůli reklamám. Ale jakmile chci dát play a místo toho aby se mi zapnul seriál tak mi ještě 2x vyskočí po zmáčknutí tlačítka play reklama tak vidím rudě to samé na youtube (díky bohu že adblock ty reklamy blockne) tím myslím ty co trvají 30 vteřin a nejdou přeskočit. Na vaší stránce jsou normální reklamy které mi ještě problém nedělali ,i když za svůj život jsem nekliknul ani na jednu reklamu (kromě missclicků u kterých jsem někdy pěkně litoval). Když něco chci tak si to najdu a nestalo se mi ještě že by se mi něco náhodou něco hodilo. Akorát to rozčiluje jak vidím sleva,1000návštěvník,výhra, tohle tamto... To abych začal koukat na teleshopping.

reklamy nejvíce na stránkách se seriály.

- Za sledování tech seriálú platís? Jestli ne, tak je za tebe zaplatí pravē ty reklamy ( nemyslím ty víse uvedené obtezující blikátka a lákátka)
- Jestli ty reklamy nebudou, múze a dojde den, kde nekteré WEB stránky zmizí uplnē nebo budou placené.
- Politika internetu, by mela byt dostupná informace pro vsechny, ale faktem zústává, za jakou cenu.
- Jak píse IQ, dají se nastavit filtry a zústat neutrální.
AdBlock apd. je politická stratégie, jak se zbavit malích obchúdkú aby bylo místo na komerční hypermarkety. (Ani kure zadarmo nehrabe)

Nevadí mi jakákoliv reklama která jen tak je na stránce (ale nemám rád reklamy které sami vyskakují,blikají trapně a jsou někdy skoro přes polovinu stránky)
Vy máte na stránkách reklamy a zajímalo by mě zda víte jaké všechny reklamy zde jsou. Třeba pochybuji že "Chat s ruskými dívkami" by jste zrovna zde na pc.poradnu dali jako reklamu a zda za to vůbec ten server vám platí. Kolik lidí vůbec na tu reklamu klikne.
No nic nevím co si o tom mám myslet. Sem tam vám odteď přispěji na chod poradny protože se mi tu líbí je to jeden ze 2 webů které navštěvuji dobrovolně a často(a facebook není ten druhý), ale ty reklamy mě budou iritovat až do smrti.

PS:co přesně myslíte tím zůstat neutrální ? a ještě když tu reklamu jen vidím tak vám vydělávám nebo na ni musím kliknout ? Když na ni neklikám a nezajímají mě vůbec ,tak je tam snad ani nemusím mít ne ?

"Adblock hrozba www stránek" bych to spíše přejmenoval.

- Nikdo nemá rád obtezující reklamy, ale na nekteré wébové stránky jako kupríkladu poradna.net AdBlock nepouzívam (víse uvedené nastavení filtrú) kdyz na poradnu finančne neprispívám, tak ty reklamy nechám, čim poprípadē neomezuju tretí stranu aby za svou reklamu zde zaplatila.
- Kupríkladu, ve vyhledávání Google, první vysledky (ty v rámečku) kdyz na tu reklamu kliknes, ta určitá firma, klient, zaplatí Google kupríkladu 10 centimú, tam más klikat :D

Zaplatili aby se zviditelnili. Neurčuje to kvalitu odkazu. Proto na ně neklikám. Jako když jsou všude reklamy na Iphone tak to neznamená že to je nejlepší telefon. O Gigabyte telefonech jsem nevěděl a přitom je to super mobil snad lepší (líbí se mi více) než iphone který stojí šílené peníze jen kvůli tomu že má šílenou reklamu a popularitu.

Najprv si odvir PC aby ti tam nevyskakovali ruske pornochaty :) A potom pochop ze reklama neni o tom co je najlepsie, ani o tom ze vyrobok stoji vela. Iphone neni vobec silene drahy, a jeho cena je opodstatnena platenim vyvoja a jeho funkcionality apod. (a potom pride nejaky cinan co vcera kosil kukuricu a polepi nejaku opajcnutu zlepeninu za polovicu penazi, ptz nemusel platit niekoho kto to vymyslel, lebo vcera este kosil ryzu)
Dnesne reklamne google bannery su typicky zaujimave ponuky z oblasti ktorym sa ty venujes, ptz dnes su uz dost silne cielene podla cookies apod. Napr. ja mam teraz v banneri odkaz na sutaz v tradovani, kde sa da vyhrat iphone, hehe, lebo pisem do prispevku o iphone a google vie ze pred minutov som pozeral burzove weby. Napriklad. Aj ked sa takeho nezmyslu urcite nezucastnim, tak je to k veci a casto aj zaujimave ako doplnenie obzoru, pikoska, apod

Ok tak mi poraď jiný program na odvirování než MBAM superantispyware a MSE :-)
a mimochodem opravdu jsem nehledal nic o politice :-) tak jaktože mi vyskočila reklama o parlamantu
a ještě jedna věc. PC je čerstvě reinstalovaný a jediné co jsem tam instaloval jsou drivery a hry ze steamu. Na internetu chodím na málo stránek.

A nie si nahodou nejak na pozadi neustale prihlaseny na nejake svoje google+ konto, ze ti chrome stale ponuka nejake kamaratky na pokecanie si? :-) Fakt tu nic nevyskakuje, poradnu som zobrazil za zivot asi milionkrat na FF, a nielen ja ale aj dalsie stovky ludi a nikomu nic nevyskakuje.
P.S. samozrejme ziadne google+ konto nemam, nie som prasteny.
P.S. a ano su tu 3bannery a nie dve, predtym som blbo ratal. 3 bannery su spravne.

google+ a google je nieco uplne ine. google+ je nieco jak facebook, a bez toho aby som mal specialne google+ konto urcite nebude mozne aby som s niekym chatoval. Tak trebars preto normalnym jedincom nevyskakuje ziaden chat. P.S. nastav si vo FF u vsetkych doplnkov vzdy sa pytat, nech sa nespustaju nejake flash veci. Aj ked hento prejdi mysou bude asi v javascripte alebo jave alebo co.
P.S. hento co si dal na screenshote neni zavirene (ale to ani nie su ziadne ruske prostitutky :)

Specifikuj aušusový přístup. Aušusový přístup by byl kdybych nic nedělal s PC i když bych věděl že má nějaký problém. Ovšem tenhle týden mám málo času na PC. Takže to sem tam rychle zhlédnu ale nemám čas na delší vysedávání a hledání řešení problému který není smrtelný pro můj PC. Příští týden se na to mrknu pořádně.