Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM do notebooku ?

Dobrý den,
chci si koupit RAM do mýho notebooku ACER Aspire E1-531G.A chci se zeptat jestly nevíte o nějaký RAM 8GB popřípadně 16GB do tak 1000-max2000 (pokud je nějaká hodně dobrá tak možná i do těch 3000)asi i s chladičem.
Děkuju za odpověď

Hele takto těžko radit , zvlášť u notebooků je plno různých typů a otázka ohledně kompatibility.

V tom odkaze píší paměti typu:
DDR3 PC3-12800, DDR3 PC3-14900, kdežto to co odkazuješ jsou PC3-17000.

Takže 14900 jsou třeba tyto.

Jinak pokud chceš notebook opravdu zrychlit, vyplatí se spíš investovat do SSD, než do RAM (na 99% to nepoznáš při práci v systému a délce nabíhání).