Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Biometrické ověření - chyba - Win 8

Ahoj,
mám problém při nastavování přihlašování do systému Win 8 přes biometrický přístup. Na internetu jsem nikde nenašel tento problém, tak se ptám zde, jestli s tím někdo nemá zkušenosti. Jde mi o to, že mi po zadání hesla do win se vypíše chyba, viz na obrázku, snažil jsem se to nějak opravit a nejde to. Jinak, přihlašování se třeba na email a tak mi funguje normálně. Děkuji za rady

ud2u.png

Hodně záleží na konkrétním notebooku. Každý výrobce to má trošku jinak a obecně platí, že integrované biometrické ověřování ve Windows většinou nefunguje, musíš ji odinstalovat a nainstalovat podporu od výrobce.
Zkus heldat na google přímo model tvého notebooku + finger print problem