
pc je velmi pomale
Zdravím, mám notebook k53s a neuvěřitelné dlouho se vše načítá. Jak spusteni systému, tak i po přihlášení. Nejsem si jistý čím to je. Bohužel jsem měl vypnutý avast, k tomu jsem nainstaloval špatné ovladače a pár programů a ještě mi nb spadnul na zem. Ovladače jsem již nainstaloval správné. Nově nainstalované app se mi ale ještě nepodarily všechny odinstalovat ani spustit štíty avast nebo udělat kontrolu. Také mě napadlo jestli to nemůže být hard-diskem, ale to se mi nepodařilo prověřit. Děkuji za rady.
Zjisti, co ti vytěžuje cpu, správce úloh, seřadit sloupečky podle zatížení cpu (roztáhnout ať je tam něco vidět) a řešit (popř. sem vlož obrázek).
To jsem zkoušel ale tam jsem taky nic nenašel...
crystal disk info.
ale po pádu notebuku na zem je to ztráta času.
Dobře, když se mi to povedlo nainstalovat a spustit, tak mi to vypsalo - stav disku: pozor. Co s tim?
To je jako deset morových ran! Dej něco na modlení.
Dneska to zvládla Bartoška, tak to už je pasé, ale zítra...!
Urob recovery na stav od vyrobcu, a uz potom do toho nic neinstaluj. Ani avast ani ziadne ine veci. Cim menej do toho budes sahat tym dlhsie ti to bude normalne fungovat.
Ano, to mě taky napadlo ken si předtím chci ověřit jestli to není diskem.
Tak to predsa uvidis pocas recovery alebo po tom recovery. Najprv si odzaloguj svoje dolezite data mimo notebook.
Ak chces testovat tak utility vyrobcov diskov su na UBCD, vypalit nabootovat a spustit tu spravnu a full scan.
A spust tam test povrchu disku, aspon ten v hd tune.