Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem idealni nastaveni barev u videa

Ahoj, potřeboval bych pomoct s barvami u videa, nejakym zahadnym zpusobem se mi podarilo je rozladit, pokud si kdykoli zapnu video, vetsinou v BsPlayeru, tak je obraz naprosto necitelny a hodne tmavy, pote si musim spustit Nvidia Control Panel, a dát Uprava nastavení barev videa, pohnout s jezdcem u jasu a pote se obraz videa rozjasni a da se rict ze je hodne dobry, ale opravdu me nebavi to delat u kazdyho filmu, a nevim si s tim rady jak to nastavit, aby to slo normalne, tedy bez nutnosti spousteni control panelu, a take bych chtel vedet jake je asi tak nejlepsi nastaveni barev videa, co nejoptimalnejsi, googlil sem ale bez vysledku. Diky za pomoc.
Moje grafarna je Leadtek Winfast PX6800GS, WinXPHE.
[http://img172.imageshack.us/img172/6517/plochatz6.p ng]

Vážně se domníváš, že existuje univerzální a zaručeně nejlepší nastavení barev? Nemyslíš, že to záleží také od konkrétního přehrávače, typu grafické karty, verze ovladačů, použitých kodecích, typu monitoru, nastavení barevné teploty, okolním osvětlení a dalších věcech?