Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DLL soubory

Zdravím vás,
chtěla bych se zeptat, zda někdo z vás nezná nějaký program na opravu DLL souborů, kterých mám poškozených opravdu víc než dost a nevím, co s tím. Proto bych byla ráda, kdyby byl případně v plné verzi. Už jsem hledala dlouho, ale většinou to souborů opravilo tak 10 a potom už byl konec.
Díky předem. :)

dll se samy neporušují.
instalacemi nesmyslných a cizojazyčných hovadin z netu je však možné způsobit nekompatibilní mix verzí.

za chyby souborů může jednak násilné vypínání počítače za chodu: ve vlastnostech c: kontrola disku, nebo příkaz:

chkntfs c: /c

a restart.

oprava verzí .dll - v okně cmd.exe spustit kontrolu:

sfc /scannow

buď něco najde, nebo ne.

pak by bylo potřeba zvolit z instalačního dvd opravnou přeinstalaci přes windows, bez formátu.
u xp to fungovalo dost spolehlivě (jen člověk přišel o aktualizace). u novějších verzí win je přemoudřelost instalačního dvd na obtíž - chce to být ve středu.

Chystám se ho brzy prodat

to chceš prodávat s tebou rozdrbanými / zavirovanými / zaspywarovanými windows?
jestli to chceš prodávat "se systémem": formát disku, přilož k tomu instalační cd od prodejce a notebučí product key.

Takže to bude zřejmě tou modrou smrtí. Prodejce mi notebook prodal s obrovským chuchvalcem prachu ve větráku noťasu, takže se neuvěřitelně přehříval a já nevěděla co s tím. Ohledně toho prodávání... Nebudu ho prodávat přímo někomu, spíš využít nějakého výkupu, aby si cenu notebooku mohli určit ti, kteří se v tom vyznají. :)