Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LAN problem - pocitace sa v hrach nevidia

Zdravim. Snazim sa prepojit 2 pocitace cez lan tak, aby bolo mozne hrat multiplayer cez lan.

Mam vytvorenu LAN siet medzi dvomi pocitacmi WIN XP a WIN 7 pomocou krizeneho sietoveho kablu. Pocitace sa vo Windowse vidia a zdialaju subory. Takisto funguje ping cez cmd. Workgroup je rovnaky. Firewally su vypnute.

Problem je, ze v hrach sa tieto pocitace nevidia. Skusal som vytvorit muliplayer na viacerych hrach - Titan Quest, Borderlands, Counter Strike a Left 4 Dead. V com je problem?

Sietove nastavenia su nasledovne:

WIN 7:
IP address: 192.168.2.1
Subnet Mask : 255.255.255.0
Default Gateway : 192.168.2.2
Preferred DNS Server: 192.168.2.2

WIN XP:
IP address: 192.168.2.2
Subnet Mask : 255.255.255.0
Default Gateway : 192.168.2.1
Preferred DNS Server: 192.168.2.1

Dakujem za rady. Vyzera to tak, ze problemy robil antivirus Eset (bol na oboch pocitacoch). Pri manualnej deaktivacii FW v Esete sa pocitace v hrach stale nevideli. Pomohlo az odistalovanie. Najprv som myslel, ze problem je v routry, preto som dnes kupil krizeny kabel.

Asi skusim este raz nainstalovat Eset a pohrat sa s nastaveniami a ked sa mi nepodari to nastavit, tak stiahnem iny antivirak.