Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 8 a Scaner Canon

Dobrý den.Mám takový problém.Koupil jsem si notebook a je tam nainstalovaný systém Win 8.Ale o co jde.V dřívější verzi jsem používal scanner od Canonu a to typ CanoScan Lide 60.A na nový systém nejde nainstalovat.Ovladač jsem na netu na win 8 nikde nenašel.Notebook je asus.Jo dřívější systém byl Win XP a SP3.Prosím o radu jak to zprovoznit.Nebo ,kde najít ovladač(je možno že jsem blbě hledal) a nebo jak nastavit nový systém a postup instalace.Díky moc za rady.Scaner je v pořádku a nechci ho vyhodit zbytečně.Ještě jednou díky za rady.S pozdravem Petr P.

Jo ještě jednoho se nemůžu zbavit a to bílého čtverce na ploše.Kdybyste někdo věděl jak ho dostat s plochy dejte tip.

Tak přeinstalovat na Windows 7 či linux, to není problém....

Ke zbytku:
-Doporučuji nějaký virtualizační program (vmware workstation nebo oracle virtualbox), nahodit tam win xp, nainstalovat additions kvůli podpoře přímého přístupu k USB na nainstalovat jako v dobách xp.
- Já mám na ploše asi(jak kdy, někdy 2000000) 100 000 bílých čtverců (když nepočítám dvojité a trojité čtverce) a ty asi taky a nikdo nemůže tušit, jaký myslíš.