Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba kód 492 u Google Play

Dobry den,
dneska jsme udelal factory reset mobilu a naformatoval jsem SD kartu kterou jsem po factory resetu do nej vlozil. Ted když chci stahovat z Google play mi to hodí chybu (kód 492) . Kdyz jsem googloval radi promazat chatche , ale to sand na to taky potrebuji nejayk program poradí někdo díky.

Děkuji , ale v mém problému mi to vůbec nepomohlo zkusel jsem odinstalovat aktualizace GP , ale ted nevim jak nainstalovat zase nejnovejsi vezy GP v aktualizacich na GP neni nebízeno samotná aplikace google play k aktualizaci ...

GP uz mam aktualizované , ale tu chybu kód 492 to hází furt.

mob. tel : Huawei asced g300 mobil vlastnim cca 2 roky ten uz sem ho mel docela dost zasekanej chtel jsem proste vsechno smazat tak jsem udela tovarni reset a ted to dělá :(

vypada to fajnove ale ja se nedosanu ani do toho rezumu kdyz se zapina mobil je tam napsano prs and hold button up and buttnon power tak stinsku nahoru pak power a drzim a anic se nestane zkousim to tu uz asi po 10té proste tohle je konec :D

Sprava aplikaci, vyberes zalozku vse, najdes si Google play, smazes data & cache, totez u Google Services Framework, dale do recovery podle odkazu vyse a vymazes cache a dalvik partition i kdyz to si myslim je zbytecne, obnovu tovarniho nastaveni jsi uz delal, ale zkus podle postupu na xda.

Edit: Ascend G300 neznam, ale tusim ze to "recovery mode" nefunguje, musis mit instalovan CWM, ne kazdy telefon to ma v zakladu, nevim, at se ozve nekdo kdo jej vlastni.