Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání počítače při zapojeném internetu.

Zdravím,
Už asi 4 měsíce se mi počítač neustále seká.(trochu to rozvedu):
Problém je asi někde v připojení internetu. Sem připojen na sousední anténu přes kabel od firmy Coprosys. Problém je v tom, že když vypojím internet tak počítač běží v pohodě celý den bez jediného záseku, ale když zapojím kabel zpět tak je zázrak když chvíli běží jak má, kolikrát ho musím vypnout ze zásuvky i 4x po sobě protože vůbec nereaguje, zkoušel jsem ho i nechat zaseknutý třeba i 7 hodin ale nic se nezměnilo tak jediný způsob je vypnutí ze zásuvky. Napadlo mě taky jestli nemám v počítači nějaký vir který se šíří jen když mám zapnutý internet ale ESET nic nenašel, kontroloval jsem soubory i samostatně a stejně nic nenašel tak už si s tím nevím rady.
PC parametry:

Procesor: AMD athlon LE-1640
Paměť: 3,00 GB
Grafika: NVIDIA GeForce 7025/NVIDIA nForce 630a
Herní Grafika: 1343 MB paměti k dispozici.
Pevný Disk: 298 celkem(202 volných)
Systém 32b podporuje ale i 64b

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
jednojádrový shit je rád že dýchá. doufám, že tam máš jen xp. neznámá verze esetu to nevylepšuje. mů…
lední brtník 02.05.2014 19:31
lední brtník
jak se mám zbavit adware a kriplware ?
Ahrix 02.05.2014 21:13
Ahrix
codestuff starter, nebo pro 64bit ms autoruns + nějaký správce úloh. v nich zkontrolovat automaticky…
lední brtník 02.05.2014 22:05
lední brtník
Mozes mat poskodenu sietovu kartu na doske /burka/ sekali mi videa pomale nacitanie vidia Z youtube… poslední
super 03.05.2014 08:57
super

jednojádrový shit je rád že dýchá. doufám, že tam máš jen xp.
neznámá verze esetu to nevylepšuje.
můžeš se kochat množstvím síťových spojení a hloubat, proč je máš.
k proskenování disku raději použij bootovací antivirové cd, bez windows. (pokud ti něco eset pustil, pak to nenajde ani napodruhé)
hlavně se zbav adware a kriplware: pozakazuj automatické spouštění všech zbytečností - buď v dementním msconfig.exe, nebo v rozumnějším ms autoruns.

codestuff starter, nebo pro 64bit ms autoruns + nějaký správce úloh.
v nich zkontrolovat automaticky spouštěné programy, ty z netypických spouštěcích míst jsou extrémně podezřelé.
kriplware: zbytečné doplňky aplikací nebo výrobců hw.
správce úloh: má běžet jen to co patří k systému a co potřebuješ. buď process explorer / codestuff starter, nebo pořádně nastavit windowsí správce úloh:
záložka procesy -> setřídit podle %cpu, dole od všech uživatelů, menu zobrazit -> sloupec: příkazový řádek

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru