Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kaspersky Internet Security - nadměrné zatížení

Zdravím,
v posledních dnech mi antivirus Kaspersky Internet Security 6.0 ukazuje v security Task Manageru hodnotu zatížení kolem 65 (viz.obrázek) -před tím se tato hodnota zatížení pohybovala kolem 42 - 45. Netuší někdo-čím toto zvýšení může být způsobeno ?
Za případné info-děkuji.
Nashle...:-/

[http://img208.imageshack.us/img208/161/image001hv7. th.png]
[mod]Změna předmětu, původně "KASPERSKY-NADMĚRNÉ ZATÍŽENÍ (karel)[/mod]

Pravděpodobně Security Task Manager neznáte-zde je volně ku stažení. Jak již uvádím v zadání ty hodnoty zatížení PC šly nahoru zhruba před týdnem a drží se tam neustále-tedy tuším,že to muselo mít nějakou příčinu,když původní hodnoty zatížení byly kolem 45 a verze Kasperského je od instalace pořád ta samá....- Každopádně děkuji Všem za snahu...:.(

www.slunecnice.cz/product/Security-Task-Manager/

No ved prave o to mi ide ze niekto pouziva program ktory vypluje nejake hodnoty a pritom zatial sa tu nikto nezaoberal tym ze co tie hodnoty vlastne znamenaju, ale hlavne ze je to strasne dobry program a mam si ho stiahnut :-D:-D

To dotazovatel: ake hodnoty mas v normalnom spravcovi uloh/procesov? (Ctrl-Alt-Del, spravca uloh). P.S. a nepouzivaj nejaku bastlenu cestinu urcenu pre inu verzou programu, to je tak ked si kde kto bastli instaluje a patchuje kadejake bastle, a potom sa divi co mu to vypisuje za kraviny :-)

Mnoho povyků pro nic.
Kaspersky nic nezatěžuje, pokud nemáš vykopávku z roku jedna.
Task Manager neber vůbec vážně.
Právě teď jsem ho pro zkoušku instaloval.
Nahlásil takový kraviny, že až toto dopíši,
vyhodím počítač z okna.

Este ti z odpovedi vyssie nedoslo, ze ta hodnota "zatizeni" vobec nie je "zatizeni", ale "bezpecnostny rating"? Proste to hodnoti podla toho co ten program robi bezpecnost/nebezpecnost, ta hodnota je ale v 99% pripadov absolutne nanic.

Zatazenie je v dalsej kolonke ktora je v tom tvojom pomenovana "Pamet" a mas tam zatazenie 0%.

Proste si tam asi nacpal blbu cestinu, a nesedia ti popisy stlpcov ("pamat" je zatazenie, "Subor" je pamat, atd). Najlepsie urobis ked ten Security Task Manager odinstalujes.