Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno W8 notebook/tablet

Dobry den... potreboval bych notebook.. neco vo by bxlo cennove falt super a vykonnre... acer prefrruji popripade asus/ samsung. Meco na cem bych rozjel i hry klasicke (prumerne) League of Legends atd proste prumerne hry... navíc bych se chtel zeptat jak je to s podporou programu.
Jo a tablet s moznosti pripojeni klavesnice/dotykovy notebook
Dekuji predem naschlesanou

- Vlastním tablet Asus vivo s windows 8 Pro, která na programy je dostačující, ale hry nemá ani cenu instalovat ( velmi slaby graficky chip) uz nechápu ani vyznam koupení podobné tablet k takovím účelúm.
- Na hry si porid radeji Ipad, nebo náky lepsí tablet na platforme (OS) Android.
Jsou W8 hodne dobre?
- Jà jsem s windows 8.1 spokojeny, ze začatku pri vydaní 8 byl docela problematicky, ale s tou 8.1 a novymi patch, mi k práci vyhovuje a s materiálem (hardwerem) co tento systém podporuje, problemy nemám.

Bezdratovy cože?! :D

Jo aha!!! :D mys :) no ja nwm.. zda se mi to lakave... ale jsou moc drahe a toto hp se mi zda velmi dobre... jinak je spolehlive? Neodejde to za pul roku? Daji se w8 reinstallivat..? Jak je to s tim... jsem zvykly u aceru ze mam acer eRecovery managment a s tim vpohode obnovim system... jak je to tu...?