Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zkopírovat datat z kamery do PC (S-video)

Mám připojenou starou kameru na kazety k pc přes S-video (+cinch zvuk). Hledám nějaký program, který z daného vstupu bude nahrávat (nejlépe i se zvukem) do PC. Znáte (máte) s tím zkušenosti, který program to umí (nejlépe free).
OS win Vista. Další technické parametry pokud jsou třeba uvedu.

PC byl nainstalován z recovery oddílu se vším (OS, programy), tak by ovladače neměly chybět ani správce zařízení nezobrazuje žádné vykřičníky.
Označení je:
hauppauge winTv 885 Video Capture
(BTW: Je to televizní karta, ale to by snad nemuselo vadit, TV na tom běží bezvadně.)

Díky za odkaz, ale CD které jsem nikdy neměl chtějí $9.95. Jinak to nejde ani spustit na vyzkoušení.

Zatím jsem narazil na SW, který umí přehrávat video z kamery, ale černobíle a bez zvuku, ačkoliv když jsem to zkoušel na TV, tak šel zvuk i obraz barevně. (Asi nějaké omezení či co já vím.)
http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/video_nahr avky/debut-video-recording-software/

Nějaké další rady?