Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prosím poraďte jaké internetové připojení

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně internetového připojení. Jedná se o Prahu Zličín. V bytě je zavedena zásuvka viahome. Na nástěnce je tenhle leták (viz přiložené foto). Jde mi o to,že se internet bude používat na klasické surfování, na videohovory- skype, a na sledování a stahování filmů. Připojeny budou 2 notebooky, plus tablet. Já jakožto absolutní laik vůbec nevím jestli mám objednat ten viahome, nebo ten z fotky. Aby stíhal internet i na videohovory (budou používat neslyšící, tak aby se video nesekalo při dorozumívání znakovou řečí), tak jsem myslel rychlost cca 50 mb/s. Finančně určitě je výhodnější ten z fotky, ale vůbec to neznám. Poradíte mi prosím? Máte s tímto nějaké zkušenosti? Moc děkuji M.

na té fotce je kontakt, evidentně je to někdo kdo si přivydělává zprostřekováním služeb internet+TV, protože číslo je na webu pod zakázkovou kovovýrobou.... kabelové připojení 25mbit synchronní za 150Kč, co by za to většina obyvatel ČR dala :-) takhle rychlé připojení ti bude bohatě stačit na komunikaci v HD přes Skype je třeba cca 2Mbit

určitě se vyplatí poslat sms na to uvedené číslo, někdo by měl zpětně zavolat, je třeba se ptát jakým způsobem se udělá připojení k internetu do bytu, je třeba vidět smlouvu, jestli je to závazek na nějakou dobu, jak rchle lze vypovědět smlouva..... podle letáčku, tak připojení k internetu je od této firmy www.cznet.cz takže i sem lze zavolat a vyžádat si informace co se u vás konkrétně nabízí

jedině reference z okolí řeknou přesně jestli jít do CZNET nebo viahome od T-Mobile, viahome je výrazně dražší