Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upozornění na nefukčnost programu

Může mi někdo poradit?Často semi objevuje v pc upozornění,že mi přestal pracovat program dcgmncrgkus.exe.Co s tím?A ve složce se mi objevili nějaké soubory rgut a stut.Nevím kde se mi to tam vzalo.Když to smažu,tak se to tam druhý den po zapnutí pc ukáže znovu.Díky za radu.

Tady marbene se v pohodě zaptal na to, jestli by mu mohl někdo poradit co s tím a vy mu dáte takový super rady. Hele, jestli takhle řešíte i problémy v práci, tak vás určitě musí mít rádi. Já taky nevim co s tim, ale rada "odvirovat systém" je dost na hovno v případě, že máte co dočinění s uživatelem, který nemá zrovna velké zkušenosti s PC.

mravenec: i ti z levé části gaussovy křivky mají prázdniny. tak si jich užij a neřeš 3 dny staré téma.

jak píšeš: v práci problémy řeším osobně, za to mě platí - na rozdíl od zdejšího fóra, kde můžeš leda poskytnout radu na dálku a doufat, že byla příjemci (nebo nedejbože mravencům) dost srozumitelná.