Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sestava ( jaký zdroj? )

Ahoj,

budu si kupovat herní PC sestavu:

Základní deska - MSI Z87-GD65 GAMING

CPU - AMD FX-9370

GPU - MSI R9 280X Gaming 6G

RAM - Kingston 16GB KIT DDR3 1866MHz CL10 HyperX Fury Black Series

HDD - 1 TB

Mechanika - Asus SDRW-08D2S-U

Case - Zalman Z11 Plus

Prosím, jaký zdroj mám dokoupit? :) (pokud mi něco chybí, dopíšu :) )

Děkuji !

Ty "tomu nerozumíš", ale strieľaš len tak od boka... Výrobca dosky má svoje web stránky, tam si nájdeš svoju obľúbenú/vybranú dosku a pozrieš si: CPU Support List (zoznam podporovaných procesorov)... ;-).
Nikto to z hlavy nevie, prečo by Ti to mal niekto hľadať za Teba?, keď to snáď dokážeš aj sám?