Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skola IT

Zdravim,
existuje nejaka (ptfuj to slovo se mi hnusi) škola zamerena na IT - zajima me problematika siti a bezpecnost.. Ale nejaka kde se kdyz uz nemuset NIC jineho uciti? nechci slyset do konce zivota nic o matice a podobnych nesmyslech :)

Ta zaujima bezpecnost a siete a nechces tam matiku? ::) Uz len kryptovanie (co je zakladna vec u bezpecnosti) je zalozene na extremne komplikovanej matematike. Ako aj vsetko ostatne.
Mozes si najst informacie napr. googlom, a mozes sam studovat, najdes toho kvanta. Vyska byva viac teoreticka, ak potrebujes ale titul tak to inak ako bez vysky nejde, ale matiky a inych uzitocnych veci tam budes mat dost. Expert na bezpecnost sa nestanes zo dna na den a teoreticky background k tomu je celkom uzitocny.

Institut informatiky Vyšší odborná škola, s.r.o.
www.iivos.cz
Cituji:
Dálkové rekvalifikační kurzy
A) Programovací jazyk C++
B) Přenosy dat a počítačové sítě
C) Administrace Linuxu a Windows
D) Architektura počítačů
E) Programování internetových aplikací
F) Grafické systémy
G) Tvorba grafických animací ve Flashi
H) Programování v jazyce Java
I) Serverové aplikace v jazyce Java
J) Základy databázových aplikací
K) Relační databázové systémy SQL
L) Základy počítačů a MS Office (příprava na testy ECDL)

Je ale fakt, že matematice se asi nevyhneš nikde (což mě odrazuje taky, středoškolské bylo až dost a kdo by to do hlavy zase cpal, že? ;-))