Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Preinstalovani XP z externi vypalovacky???

Nazdarek:-D,

mam 2 roky stary notebook Acer Aspire 1350 a nefunguje mi na nem DVD rom, proto mam externi vypalovacku Samsung se-s164l(propojeno pre USB).A muj dotaz zni: Potrebuji preinstalovat Windows XP Home edition. Jde to preistalovat z externi vypalovycky s recovery CD?

Diky moc za radu Stepi;-)

:))Diky ale jak to zjistim jestli tam mam to bootovani z ubs? Koukal sem se do biosu a nevidel sem tam jakou vypalovacku to tam ukazuje, jestli tu novou externi, ktera funguje a nebo jeste tu starou interni ktera nefunguje.

Diky za rady Stepi;-)

Zistis to tak, ze nastavis v BIOSe boot najprv z USB, pred bootovanie z HDD, a strcis do tej mechaniky bootovacie CD, a ak zacne bootovat z CD tak to notebook podporuje.
Ak tam nikde nemas nastavenie bootu z USB mozes vyskusat aj nastavit boot z CDROM ze ci si neosaha obe mechaniky.