Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet od cznet

Ahoj, mam moznost internet od cznet. Rychlost mi slibili 100, cena 350 korun. Chtel bych vas poprosit, mate s timto internetem a firmou osobni zkusenosti? Jde mi o to, ze se smlouva ma uzavrit na 2 roky, tak abych pak nelitoval. Hledal jsem nejake nazory lidi na internetu, ale nasel jsem jen nejake stare nekolik let a to se doufam jiz zmenilo. Moc dekuji J.

je to skoro fifty fifty, podle tohoto bych do toho nešel

zeptal bych se, jestli je možné se připojit na zkoušku i za cenu nějakého "poplatku", podepsat smlouvu na dva roky je předem vyplacených 24měsíců *350Kč, je to dost peněz

Nikdy bych nesel k firme,kde je takova podminka(2 roky).Podepises a po pul roce treba zdrazeni,dalsi pulrok taky,atd...A to nemluvim o spolehlivosti.Kolikrat ty smlouvy nikdo necte.Ja jsem vyleceny od UPC a pritelkyne taky.Nikdy vic!Tedka 300kc,60/60 a odstoupit muzu,kdy chci.Tudiz za me do toho nejdi!

Pozor, to co píšeš je změna smluvních podmínek a podle ObčZ máš lhůtu na to smlouvu bez trestu, penálí vypovědět. Sviňárna je oznamování smluvních podmínek vyvěšením na web bez upozornění na email, poštou, sms atd. je to jedna z kliček jak s koncákem vyjebat, že si změn nevšimne (nevím, jestli to nový ObčZ korigoval k lepšímu). Já bych měl obavy o kvalitě spojení u uživatele, kvalita se může lišit v dílčích segmentech sítí ISP to co je položeno ke koncákům. Trval bych na testu nebo mít ze sousedství spolehlivé reference, jak už jsem psal, za ty dva roky je to ranec peněz, a pokud to nepojede jak má, bude to k zlosti. Garance rychlosti ve smlouvě je rámcová a nevztahuje se jmenovitě k horní hranici rychlosti (všude oblíbená marketingová defice AŽ....), spodní hranice garance je definovaná vágně ve stylu, že buď funguje data jdou nebo nejdou (prokázání nízkých rychlostí, výpis záznamů z nějakého softu vyžaduje extra znalosti), podle toho se přistupuje k reklamaci připojení a kompenzací vrácení část peněz za problémy.

No to jste mi docela nahnali strach a obavy. Jeste mam moznost viahome, ale, kdyz jsem tam dneska volal tak maji nesrovnatelne vyssi ceny. U toho cznet kdyz prinesu smlouvu byvaleho poskytovatele tak budu mit 3 mesice zdarma. Tak tisicovka bude doma:-) Fakt tady neni nikdo kdo ma osobni zkusenost?