Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalený internet

Dobrý den,poslední týden mám pocit,že mám strašně zpomalený internet,tak jsem napsal poskytovateli,který řekl,že ode mě jde kolem 300 toků,což prý enní obvyklé..Prý normál je kolem 40 - ve špičce kolem 100.Tak jsem projel PC antivirem,jelikož jsem dosud žádný neměl.Projel jsem to Eset Nod32 a našlo 19 virů.Počítač je teď svižnější ale internet stále zpomalený a stále moc toků.Prý by to mohl být nějaký pokročilejší škodlivý kod,který antivirus jen tak neodstraní.Tak se vás chci zeptat,pokud v PC něco takové mám,jak to odstranit..Poradí někdo? Děkuji

ale internet stále zpomalený

správa doplňků ve tvém prohlíčeči: zakázat všechny nesmysly.

msconfig.exe (nebo méně zoufalý ms autoruns nebo přehlednější codestuff starter): zakázat všechny nesmysly v "po spuštění".

kontrola je ve správci úloh, kde po restartu klesne vytížení cpu:
správce úloh -> procesy: setřídit podle %cpu, dole od všech uživatelů, menu zobrazit -> sloupec: příkazový řádek