Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem S jakými komponenty koupit notebook?

Zdravím poté co mi na reklamaci vrátily peníze si chci pořídit nový notebook ale přesně si nejsem jistý s jakými komponenty si ho koupit před tím sem měl Lenovo G580 dark metal s 4GB Ram DDR3 , procesor intel core i7 (4jádra)(2.2 při turbo boostu až 3.1GHz) a Grafickou kartou Nvidia Geforce GT 635M . Notebook běžěl docela v poho s GK Nvidií jaktakže vše na High dokud nezačal jít do háje HDD . Ted je otázka jelikož za NTb dostanu zpět 15000Kč tak co koupit?
jestli je lepší koupit jen 2jádro od intelu (dá se sehnat i5 2.6-3.2Ghz) s nakou slušnou grafárnou od Nvidie např. Nvidia 740M 2Gb DDR 3 a nebo koupit Grafiku od jiné značky ? protože procesor chci jedinně od Intelu poté co sem měl AMD turion sem se zařek že už nikdy ale co sem tak zjistil tak AMD a ATI Radeon mají v GK někdy i předstih proto bych chtěl prostě radu jaký nejlepší notebook by ste mi do 15000Kč doporučily Operační pamět stačí 4GB (lepší by byl NTB s dvěma sloty na popoř. update ) přes cenu už nejdu takže se prosím zdržte komentářů a hejtů co si chci koupit za sráč nebo ať si připlatím apod děkuji

To ne, oni se kurveji porad stejne, posledni tri roky se toho moc nezmenilo.

Ikdyz jak uz vi jeden muj kolega, zlaty Acer (koupil si Sony Vaio a proti tomu je i ten Acer prvni liga), jeho pristi notebook bude urcite zase Acer, ale ono je to spis kvuli tomu, ze neresil zadny problem a nemusel se obracet na ceske zastoupeni Aceru, i to se muze stat, ikdyz se to povede malo kdy, ze Acer funguje po celou dobu zivotnosti OK). Fakt je, ze jsem se v minulem komentari spletl, i Acer ma kam klesnout, taky by mohl byt na urovni Sony a to uz je opravdu kanal pod smetistem.

Idealne si kup notebooku s Intel HD Graphics, to moc nehreje. Jakmile si koupis neco s grafickym jadrem od NVidie nebo AMD, bude to topit. Vzhledem k tomu, ze poradny chlazeni se dodava jen do notebooku drazsi cenove kategorie, tak nakonec upeces jakejkoli levnej notebook s jakoukoli GK, jedno, jestli tam bude 740M nebo neco jinyho.

Koukám že se tady opět rad moc nedočkám :/ nevim proč se tu hádáte jak malý kvůli tomu dkdo má s čím jaký zkušenosti souhlasím akorát s tím že to 4jádro by se asi přehřívat mohlo jelikož s tím mám zkušenosti ale NTB s Intel HD grafikou si opravdu kupovat nehodlám touž si rovnou mužu koupit nakej shit za 6K s Intel Celeron a bude to furt stejný co sem ale moh čekat že jo zas jen hejty a hádky malejch děcek hlavně že je každej odborník ale nikdo z nich nerozezná rozdíly mezi GK tak k čemu tu potom píšete když to není k tomu