Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB okolo 20 000Kc

Mohli byste mi doporucit ntb okolo teto ceny nebo nejake PDA vhodne pro studenta.... PDA by melo byt okolo 10 000KC nebo pouzite okolo 5 000Kc

Vím, že to není v kategorii POKEC, ale nedá mi to, abych se tebe i třeba touchwood_a nezeptal, v čem smysl PDA vlastně vidíte :-/. Už jen z původního dotazu mám pocit, že autor chce něco na práci (ntb do 20 000 kč) tomu rozumím, ale následně "nebo PDA okolo 10 000 .... atd ....:-/.
Znám třeba PDA IPaQ Compaq (možná je to blbě napsané :-)), ale osobně si nedovedu představit, že bych to mohl použít jinak, než na "trampu pod stanem", a to v důsledku nějakého zvláštního pocitu, že zrovna teď musím něco pracovně udělat a budu klofat "pérečkem" do displeje své myšlenky. Jistě, mohu z PC (ntb) synchronizovat tlf, kontakty, maily, ale to mohu i s ntb a pokud potřebuji, tak na tom ntb mohu i plnohodnotně pracovat.
Možná se pletu, ale smysl PDA mi prostě uniká. Já bych ho vzal na milost snad jedině ve spojení s GPS navigací.