Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomoc s USB, resetuje mi PC

Čus Mám velkej problém přeinstaloval jsem Widle.
Pak jsem připojil můj telefon přes USB všechny ovladače co to chtělo se nainstalovali.Připojenej telefon ukáže i paměťovou kartu jenže když telefon odpojím od USB tak se okamžitě resetuje PC dříve to nedělalo.Zkoušel jsem telefon dát do jiného USB ale dělá to to samé co stím může být děkuji:.(

Určitě odinstaluj soft k telefonu, pak odeber ovladače
ze Správce zařízení, restartuj, přečti si manuál,
pak pravděpodobně budeš muset napřed nainstalovat ovladače,
pak připojit telefon. Možná během instalace founu budeš vyzván
k jeho připojení k PC. Přečti si manuál !