Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmizení uživatelského prostředí vWindows

Dobrý večer,
stala se mi taková nemilá věc. Přijel jsem domů, zapnu PC a místo mnou upraveného a přizpusobeneho vzhledu se mi zobrazil zakladni Windows vzhled. Změna se týká i veškerých ikon, nastavení, například i historie v internetu prostě komplet vybíleno. Jediné programy to ponechalo jinak to vypadá jako PC po reinstalu :/. Ve složce C:/users mam svuji puvodni slozku ze vsemi daty ale vytvorila se tam i nová složka TEMP, kterou windows asi používa.
To vše se stalo nejspíš v důsledku nové aktualizace windows myslim ze nejaky ty Service Pack..:/

Prosím poradte :( jsem uplne nesvuj kdyz nemam sve prostredi. Jako by to ani nebyl muj notebook..

Resp. C:\Users\Temp sa vytvori ked je povodny profil poskodeny, o com ta ale podla mna musel pocas bootu Win informovat. POskodeny profil mohol vzniknut vypnutim za jazdy, a podobne. Skus si aspon skontrolovat suborovy system, napr. prikazom chkdsk c: