Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno e-mail adresy bývalých spolupracovníků

Jak řešíte problém kdy se vaši kolegové v práci, ve škole apod. přihlásí o odběru informací mailem na hromadě webů a pak odejdou a jejich e-mail adresa se zruší?

Výsledkem je pak hromada oznámení o nedoručitelnosti, neplatnosti adresy apod, které jsou přesměrované na zadanou schránku, kterou je ale pak třeba občas vysypávat. Což obtěžuje.

Jen tak na okraj, máš pocit že tam

administrator@domena.cz

chodí i "užitečné" zprávy? Já si vše o co mám zájem, např. zprávy antivirového uzlu, nechám posílat na svůj mail, nebo na schránku o kterou se starám a tyhle systémové mailové schránky buďto ignoruji a časem občas vysypávám (kvůli velikosti databáze exchange serveru), nebo vytvořím pro schránku serverové pravidlo "posláno přímo mě" --> VYMAZAT. Tyhle maily zrušíš jedině "odhlášením" a to se ti zcela určitě nepodaří (hesla a pod. .... vím co to dalo práce zrušit odebírání "novinek" z některých serverů, které jsem si ve stařecké euforii objednal :-D).