Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno internet explorer - doplnanie hesla

Nevíte prosim kam se ve Windows XP (prof) ukládá heslo které bylo vložené a potvrzené k zapamatování při příštím spuštění na emailový účet. ( Atlas.cz) Dokonce jsem i nastavil komplet celý iexplorer na defaultní nastavení, vymazal cookies a dočasné soubory, spustil nějaký software na čistění registrů, ale po vyplnění uživatelského jména a přepnutí se do kolonky pro heslo se heslo okamžitě samo objeví a je možné se tak přihlásit na účet. Nepomohla ani obnova systemu (přestože tuhle funkci nerad použivam, byl to poslední zoufalý pokus...už si nevim rady) Jo a je to kamárádův počítač a ne můj, já používám Firefox.
Nevíte někdo prosim? je to někde v registrech?
děkuju

doplneny titulok (MM..)
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

no heslo změnit jde, ale jakmile do té kolonky pro heslo po vyplnění jmena kliknu tak se tam okamžitě objeví ještě to staré neplatné heslo, takže ho musím smazat a potom vepsat to nové změněné a pak se teprv přihlásim:-)
Jo a ještě jsem se všimnul, že tam kamarád má jen SP1. Je možný že by to nainstalování SP 2 vyřešilo jeho problem?

Ved ked si otvoris nastavenia IE (pravy klik na ikonu IE - vlastnosti), tak na karte "obsah" si klikni na automaticke doplnovanie, a tam mas tlacitko "vymazat formulare" a aj tlacitko "vymazat hesla". To ako nevymaze hesla? :-D Ak nevymaze tak sa uz fakt popucim od smiechu aj z celeho Mrkvosoftu.

P.S.

spustil nějaký software na čistění registrů

- to radsej nerob, oni podaktore "skvele" cistice vedia "vycistit" aj potrebne veci :-)

Hesla se ukladaji to tzv. Protected Password Storage - registry.
Pomoci malickych utilit je velmi snadne si hesla precist, pak znas jakekoliv pristupy k internetu, hesla k mailu (OE pouziva stejne ukladani). Takze ukladat hesla v IE je velmi, velmi nestastne. Staci jakykoliv spyware a tva hesla znaji lide "venku".

V IE 6 bohuzel nevim, v IE 7 je to na zalozce Obecne / tlacitko Vymazat

IE6 vid vyssie.

Akekolvek ukladanie hesiel kdekolvek na klientskom systeme je vrchol ignorancie akejkolvek bezpecnosti, rovnocenne s napisanim si PINu na kreditnu kartu, alebo s odlozenim kluca od domu pod rohozku vchodovych dveri :-) Autori programov by to mali pisat k takejto volbe aj s 30timi vykricnikmi.

Ak si niekto nepamata heslo tak nech pouziva ako heslo 10krizikov, alebo Alzheimer, to sa potom staci niekoho opytat "ako sa vola ten nemec co mi vzdy schovava okuliare?" :))