Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak permanentně změnit nastavení místní sítě (LAN)

Začal jsem mít problém s Originem (stav offline i při přístupu k internetu) a na internetu jsem našel, že stačí změnit nastavení místní sítě (Ovládací panely\Síť a Internet\Možnosti Internetu\Připojení\Nastavení místní sítě) a odškrtnout vše pod "Server proxy" a zaškrtnout "Automaticky zjišťovat nastavení".

Toto nastavení opravdu napoprvé zafungovalo bezvadně, ale po restartování počítače to bylo v počátečním stavu a přenastavení s Originem nepomohlo a po pár minutách to bylo zase v počátečním stavu.

Jediné co pomohlo, je to přenastavit a rychle restartovat počítač. To navíc zblblo počítač tak, že nedokáže identifikovat síť, ale internet i Origin fungují.

Nebylo by nějaké trvalé přenastavení ? Provádět po každém spuštění počítače tuto proceduru je nesmírně otravné.

__________________________________________________ __________________________________________________ _________
Pro hloubavé tady mám takový rébus ve stylu Dr. House: Diferenciální diagnóza problému s originem, nefungujícím multiplayerem v Borderlands 2 a občasnými problémy s připojením služebního notebooku přes nějaký bezpečnostní protokol, při připojení více zařízení najednou.

pro hloubavé:
Jediné co pomohlo, je to přenastavit a rychle restartovat počítač. To navíc zblblo počítač tak, že nedokáže identifikovat síť, ale internet i Origin fungují.

co to má být "identifikovat síť"?
jaký má být rozdíl mezi rychle a pomalu "přenastavit a restartovat"?
výpis ipconfig je tajný, smysl nastavení proxy je tajný, verze antiviru je tajná ...
soubor hosts je čistý?