Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ADSL2+ Modem

Dobrý den chtěl bych se zeptat jaký adsl2+ modem bych si měl koupit? Nepotřebuju pokrýt moc prostoru jen normální byt se 4 místnostma. Měl sem modem od O2 ale dost mi vadilo že se každou hodinu a pul restartoval tak bych ted chtěl nějaký co by byl spolehlivý a fungoval 24/7. A ještě bych se chtěl zeptat jestli na tom bude fungovat o2 tv když k tomu ten modem není přizpusoben?

Předem díky za rady :)

jestli na tom bude fungovat o2 tv když k tomu ten modem není přizpusoben?

tomu moc nerozumím, všechny jejich modem-routery jsou pro iptv přednastavené,.
ale nepíšeš typ který máš na mysli, tak nemá cenu to řešit.

pokrytí většího bytu je problém, wifi technologie příliš se zdmi nepočítá. účinnou možností je vytažení kabelu do nepokrytého pokoje, tam zapojit další ap.

jde, pokud tě napadne vzít adsl router a umíš ho nastavit.
v supportu o2 mívají články, jak přepnout iptv výstupy na 4x lan - u těchto modelů půjde i opačný postup. ale u jiných to chtělo změnu firmware, takže to nejdřív ve vyhledávači ověř.

a alza je opravdu, ale opravdu nechutný příklad. to už raději přímo koupit u těch prdů do vody.