Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB 2 pre dig. fotak

Pri pripojeni dig. fotaku Sony DSC-P93 ma upozornuje že nemam naištalovany usb 2 radič a preto pracuje pomali po kliknuti na tu bublinu žiadny usb 2 nenašiel.Pred preinštalaciou noveho Win to bolo ok hladal som to aj na zakladovke cd ale tam mam len pre win sp1 a u sp2 to neberie.Neviete poradiť?

Dik problem bol v biose.Cofiguration USB2.0 bola disable.Je pravda že som nedavno robil update Biosu a zrejme u novej verzie to bolo vypnute dik.Inak tu stranku čo si mi poslal pre Asus pasuju tie ovladače?Lebo ja mam P5GDC Deluxe pre intel 915 ale tvoj odkaz je preP5GDC-V Deluxe.Ci nieje nejaky rozdiel aby to nerobilo problemy