Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém v Pinnacle Studio 9

Dobrý večer, mám instalovanou verzi 9 studia Pinnacle, vytvořil jsem si film v celkové délce asi 75 min. Při novém otevření souboru mi nejde přehrát hudba, kterou jsem si přidal z CD a nejde mi ještě na určité místo vložit hudba z CD. A když jsem zkoušel film exportovat na DVD, tak mi to ani nezačne načítat. Po chvíli mi vždy program napíše, že neodpovídá. Myslím si, že počítač na to mám dostatečně vybavený - CPU Pentium 4, HDD 80 GB. Prosím poradíte mi někdo jak dostanu film z počítače aniž bych cokoliv ztratil. Je to pro mě moc důležité. Děkuji

[mod]Upraven titulek (mif)[/mod]

Prosím poradíte mi někdo jak dostanu film z počítače

- a to ho nemas teraz ako mpeg alebo avi alebo ako to mas teraz ulozene? Skusit mozes exportovat z toho obrazove data, zvukove data apod. do suborov, bez kompresie, ak to bude schopny ulozit tak mas data a zacni novy projekt resp. najlepsie nejaky program ktory aj funguje.