Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reklamy na internetu

Zdravím, jak ve chromu, tak v mozzile, když si zapnu JavaScript, tak mi vyskakují reklamy..
Když kliknu na vyhledávání na seznamu nebo na novinku na Novinky.cz, reklama vyskočí v novém okně.. Nevíte, kde to nějak ve chromu nastavit?

Odinštaluj si rozšírenia, ktoré si si nainštaloval do Chrome, Firefoxu a nepochybujem o tom, že aj do Internet Explorera. Všetko sa dá upraviť v nastaveniach toho-ktorého prehliadača - skontroluješ rozšírenia a odinštaluješ všetky, ktoré ti nič nehovoria. Tiež si môžeš prejsť nainštalované programy v ovládacom paneli a cez "Pridať/odobrať programy" odinštalovať tie, ktoré ti to spôsobujú. Nabudúce si dávaj lepší pozor, čo inštaluješ.