Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupa notebooku

Vzhladom na to ze sa do PC absolutne nevyznam , poprosila by som Vas o radu. Planujem si kupit notebook a mam uplne zakladne poziadavky co je prezeranie internetu a wordove dokumenty , prezentacie . Cize jedina poziadavka je aby vpodstate nerobil problemy a fungoval nejaku dobu . Investovat do neho priliz neplanujem. Ktoreho kandidata by ste mi odporucili ?

http://www.alza.sk/toshiba-satellite-c50-a-1jm-cer ny-d526994.htm

http://www.alza.sk/acer-aspire-e1-510-cerny-d11458 75.htm

hp-15-g050sc-cerny-d516633.htm

Velmi pekne vam dakujem za pomoc :)

odstranil som jeden duplicitny chybny link (MM..)

to je ale totalna kravina. Baytrail je nova generacia atomov (malo zere a nehreje), tento segment je pre vyrobcov CPU dost dolezity, paralelne s vykonnymi CPU pre herne PC.
BTW. pre dotazovatela je ale mozno lepsie volit haswell alebo ivybridge, nech to neni lemrave (ja osobne by som ale pre nejaky netbook volil baytrail a hladal nejaky pasivne chladeny :)

Výše zmíněný IdeaPad B590 či G580 (oba v konfig. Pentium 2020, Intel HD Graphics, Windows 8) jsou v nejnižší cenové, a s ohledem na vypsané požadavky, solidní volba. Osobně bych ale z praktických důvodů upřednostnil B590, neb je mimo jiné komplet v matném provedení (G580 má krom lesklého displaye i lesklý rámeček kolem něj; viz viditelné otisky, mikroškrábance). Pokud Tě zajímá i drobné srovnání obou komentovaných v rámci přímé konkurence (subjektivní dojmy z jejich zpracování, konstrukce, klávesnice, hlučnosti bez zátěže / v zátěži apod.), pár informací najdeš (mimo tuzemské a zahraniční fóra zabývající se notebooky, recenze na webu) i v časopise Computer (IdeaPad B590 v čísle 15/16 2013, G580 v čísle 15/16 2012).