Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Více ploch ve Win XP

ahoj,

muzete mi nekdo poradit nejaky dobry program, ktery mi umozni mit vice ploch ve win xp? pouzivam Desktops v 2.0 od sysinternals.com ale ikdyz mi umozni vice ploch, tak mi vadi, ze kdyz si pustim chrome, tak si vezme pres 400MB RAMky. kazda plocha (ikdyz neni aktivni) si vezme pres 100MB jen na chromu, takze RAMka docela ubejva. nevite o necem lepsim?

diky

pouzivam Desktops v 2.0 od sysinternals.com a myslim si, ze je to od microsoftu. alespon si vybavuju, ze to s nim ma souvislost. proto jsem si to vlastne tenkrat vsybral, protoze jsem si myslel, ze diky tomu, ze je to microsoft, tak to budou mit naimplementovany nejlip.