Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlook Expres

Hostitel smtp.centrum.cz nebyl nalezen. Ověřte, zda je správně zadán název serveru. Účet: 'postovni', Server: 'smtp.centrum.cz', Protokol: SMTP, Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba zásuvky: 11001, Číslo chyby: 0x800CCC0D

Poradí mi někdo jak si udělat účet,aby mi šel Outlook?
Prosím polopaticky,moc tomu nerozumím.
Děkuji předem.L

Jako SMTP server si nastavte server, který Vám poskytl Váš poskytovatel připojení k internetu.
Používáte-li připojení přes Centrum.cz, nastavte si ismtp.centrum.cz.
V dotazu chybí údaje o tom, jestli to dosud fungovalo s nastavením, které uvádíte, a co se na PC dělalo předtím, než to fungovat přestalo.

Syn mi místo windous 98 nainstaloval windous xp a od té doby mi nejde outlook expres.Zkoušela jsem dát adresu poskytovatele podle návodu a pořád mi to píše chybu.

Během přihlašování k poštovnímu serveru nastaly potíže. Bylo odmítnuto vaše heslo. Účet: 'mail.karneval.cz', Server: 'mail.karneval.cz', Protokol: POP3, Odezva serveru: '-ERR Login failed.', Port: 110, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 0x800CCC90, Číslo chyby: 0x800CCC92

ach jo asi to sama nezvládnu,díky za pokus poradit