Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava PC

Koupil jsem dětem k vánocům sestavu ACER ASPIRE 360, s procesorem Sempron 4600+, grafikou ATI RADEON 1300 256 -512MB a 1 GB RAM. No a taky nějaký hry jako např. Company of Heroes a tady jsem narazil - hra se seká i na nejnižší rozlišení, načítá se velmi pomalu.... takž velký zklamání.... V čem je chyba? V procesoru mebo v kartě nebo v obojím????

Takže pred tým ako ste kupovali mali ste sa informovať napr. tu na fóre
Mali ste si radšej nechať urobiť skladačku z vybraných komponentov.

toto sa predáva teraz http://www.acer.sk/acereuro/page4.do?sp=page3&dau22 .oid=20700&UserCtxParam=0&GroupCtxParam=0&dctx1=4&C ountryISOCtxParam=CZ&LanguageISOCtxParam=cs&ctx3=-1 &ctx4=%C4%8Cesk%C3%A1+republika&crc=2345986670#inu5 7_36329

a Vy ste kúpili niečo takéto, všimnite si že sa to už nepredáva takže je to starý výbehový typ
http://www.korunka.cz/pocitacove-sestavy/acer-aspir e-e360-919m972bgm

Tá grafická karta patrí medzi najslabšie grafické karty a Sempron 4600+ ten nepoznám najsilnejšia verzia je Sempron 3800+(jedine že by firma Acer dostávala špeciálne verzie)

Takže problém je v slabej grafike, ale tam bude problém v tom že máte značkový PC a tam si bez straty záruky nemôžete meniť čo chcete. Takže oslovte svojho dodávateľ čo s tým. Další problém je v tom že v tom PC je asi 300W zdroj čo nie je veľa, hlavne ak tam chcete dať výkonnejšiu grafiku. :-[

GK je tristni. Na tomhle si opravdu moc nezahrajes. A ze se hra nacita velmi pomalu? - kdo instaloval OS? Vypada to, ze nemas disky v UDMA rezimu. Taky by bylo zahodno mrknout do BIOSu, jestli ti nejaky chytrolin nenastavil sdilenou pamet GK na ono maximum 512MB - to by nebylo divu, ze jede hra jak snek (kdyz zbyva pouhych 512MB operacni pameti pro beh systemu a potazmo hry samotne).