Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změnil se název dnů

Znalci. Tak jsem se dnes probudil, napůl spící zapnul PC, a čumím co je nového. A teď co je vlastně za den? Sjedu kurzorem na spodní lištu, na datum, a čumím jak blbec. V datu nějaká azbuka, tak to otevřu, jdu do "upravit datum a čas" a čumím dál. Tam se ukazuje toto:
označení dnů - П А С Ч П С Н - rozbalím, a dny jsou tady
СТУДЗЕНЬ
ЛЮТЫ
САКАВIК
КРАСАВIК
МАЙ atd.
Pánové NOD a Spybot se proběhli - výsledek 0. Obnovení systému - 0. Restart - 0
A teď tu dřepím, hubu mám dokořán a vůbec nevím, která bije. Ruština to není, ukrajinština to není, tipuju to na srbštinu, ale nejsem si jist, a už vůbec nechápu, kde se to tady vzalo.
Máte nějakou zkušenost ? Díky za každou radu.

MM. U PC jsem VĚTŠINOU sámsobec, ale je docela možné /a to bylo včera/, že když moje starámanželka, volala synovi do Englicka, tak šáhla kam neměla. Ale když jsem se jí ptal po příchodu z práce, tak by jsi měl vidět její voči - já? já jsem nikam neklikala, ale bylo vidět, že si jistá není. Holt kam nemůže čert, nastrčí bábu. No nic, je to v richtiku - pane Fiala ještě jednou díky - a prosím admina, aby to zamknul /jako pás cudnosti/.