Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno test stability PC

Nemohli byste doporučit nějaký test, který by ověřil stabilitu PC?

O co jde.

Mám tady PC MAXDATA s mb ASUS P4S800-MX/S, které občas padá do modré smrti a je spor s dodavatelem, kdy on tvrdí, že v jeho testech to vždy funguje. Takže probíhá opakovaný kolotoč reklamací a modrých smrtí popřípadě oznámení o chybě konzistence disku.

Naposledy po čerstvé instalaci w2k a instalaci ovladačů to umíralo když jsem instaloval MSIE 6.0 z přilogovaného disku. Vždy to umřelo už v první fázi instalace, kdy se na PC kopírují instalační soubory.
Když jsem ale instalačku nahrál na PC a instaloval z disku na PC, tak instalace proběhla bez problémů. Teď to zase chvilku pojede do nejbližší modré smrti.:-(

PC je součástí domény.

Děkuji.

pouzival jsem na to stolni lampicku

:-D Jj, ceska hlava - dobra hlava. Ja jsem na testy stability pouzival stary mamin fen (takovy ten zluty ETA vynalez, co vypadal jak faser Mr. Spocka z padesat let starych Treku). Melo to takovy "drzisam" stojanek a dalo se to nasmerovat, kam's chtel. Super vec! Pripomel's mi, musim pohledat...